Merhabalar. Databilim sizlerin güncel teknoloji sorularını cevaplıyor. Sizde aklınıza takılan soruyu bize sorun.

Vaillant kombi servisi

0 oy
34 gösterim
20 Aralık 2017 oguzhan (4,830 puan) sordu
Arkadaşlar vaillant ecotec pro kombim arızalandı. Bu kış gününde soğukta kaldık. Garantiside bitmiş durumda servis olarak önerebileceğiniz birisi varmı?

2 Cevap

0 oy
26 Aralık 2017 misafir cevapladı
Bu soğuk günlerde soğukta kalmanıza üzüldüm. Bir ara bizimde böyle bir şey başımıza geldi. Kombiservisi.live sitesinden giriş yaparak durumumuzu izah ettik. Çok gecikmeden bize dönüş sağlandı. ekiplerini bizim istediğimiz saatlerde evimize yönlendirdiler. deneyimli bir ekip oldukları belliydi. Hemen işe koyuldular. Kısa süre içerisinden tüm sorunumuzu çözerek gittiler. Bende eşimde bu durumdan çok keyif aldık. Kimi yerler uzun süre müşterilerini mağdur bırakırken bizler böyle bir sorun yaşamadık. Kısaca size de tavsiyem bu olacak. siteden gerekli yardımı alacağınıza eminim.
0 oy
2 Ocak oguzhan (4,830 puan) cevapladı
Bizler kombi servisi olarak sizlere en iyi hizmeti ve en hızlı servisi sunmak için buradayız. Yaptığımız işler arasında kombilere kombi bakımı, kombi montajı, radyatör petek temizliği, kombi arıza onarımı hizmetlerini vermekteyiz.  Yaptığımız tüm çalışmalarda hızlı ve çözüm odaklıyız. Yaygın bir müşteri potansiyeline sahibiz. Müşterilerimizle yaptığımız her aşamayı kaydederek onların kombilerini sürekli kontrol etmekteyiz. Periyodik bakım, parça değişimi, montaj ve arıza konusunda bizi aradıklarında yardım ve randevu tarihini belirleyerek müşteri portföyünden incelemesini de yapmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışımızın yanında sizlere hızlı bir hizmet sunmaktayız. Kombi bakımlarında veya arızalarında ekibimiz, tüm malzemesini yanında getirerek zaman kaybetmeden çözüme kavuşturmaktadır. Bakım işlemlerinde ekibimizin yaptığı çalışmalardan bahsetmek gerekirse; cihazın kalorifer ve sıcak su için yanma işlemini gerçekleştiren aksamları detaylı bir şekilde incelenmesine özen gösteririz.  Tozlanma ve kurum kontrolünü yaptıktan sonra temizliğine geçeriz. Kombi cihazınızın yanma odası brülörleri, ana eşanşörü, gaz valfı ayarları da tek tek kontrol edilerek, gerekli ayarlar ve temizlik işlemleri yapılır. Kombilerde her detay önemlidir. Özellikle cihazın içindeki elektrik ve elektronik aksamı, otomatik gaz kesme sensorlarının kontrolleri ayrı bir özen ve uzmanlık işidir. Sizlerde kombilerinizi bu işi gerçekten bilen kişilere yaptırmanızda fayda vardır. En küçük bir hata büyük problemlere neden olabilir.  Kalorifer dönüş hattında bulunan pislik tutan filtreler de temizlenerek kontrolleri yapılır.  Kombilerin çeşitlerine göre bakıldığında da yoğuşmalı kombilerde yoğuşma su haznesi ile radyatör gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtreleri de temizlenir. Tüm işlemler tamamlandıktan ve son kontrolde yapıldıktan sonra, ısıtma sisteminiz çalıştırılır. Bundan sonraki aşamalarda cihazınızın optimum çalışması için ayarlamaları yapılır. İşlem sonunda, yapılanlar ile ilgili olarak bir rapor hazırlanır. Bu raporların biri size teslim edilirken bir tanesi de bizdeki müşteri portföyünüze konur. Bu daha sonraki evrelerde size daha iyi hizmet vermemiz için önemlidir.

Bizler sizlere en iyi hizmeti sunarken en uygun fiyatları da belirliyoruz. Böylelikle sizlerin daha uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Vaillant kombi servisi olarak biz, sizlere en kısa sürede ulaşarak, gerekli tüm çalışmalarınızı gerçekleştirebiliriz.
Hoş geldiniz, Databilim sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...