Merhabalar. Databilim sizlerin güncel teknoloji sorularını cevaplıyor. Sizde aklınıza takılan soruyu bize sorun.

Airfel kombi servisi önerisi

0 oy
38 gösterim
20 Aralık 2017 misafir sordu
Airfel kombi servisi önerebilirmisiniz arkadaşlar?

1 cevap

0 oy
28 Aralık 2017 oguzhan (4,830 puan) cevapladı

AİRFEL KOMBİ SERVİSİ

Airfel  ilk olarak Daikin ismiyle Türkiye’de faaliyet göstermiş bir firmadır.  Daha sonra Airfel’in %100 hissesini alarak Türkiye’de bu alanda Airfel adıyla çalışma yapamaya başlamıştır.

Airfel kombiler tasarım, üretim, satış ve pazarlama unsurlarında hızlı ve güvenilir bir çalışma gerçekleştirmiştir. Tüm ekibi uzman kişiler tarafından seçilmiş ve profesyonel çalışma anlayışı ile gerçekleştirmiştir. Arge çalışmaları ile zengin ürün yelpazesinin her birinde son teknoloji kullanılmıştır. Airfil kobilerin bazılarından bahsetmek gerekirse; Digifel Premix CP1-25SP hermetik kombinin özelliklerinin arasında çalışma şekilleri de yer almaktadır. Kişilerin tercihine göre LPG – Doğalgaz seçeneklerinden birini rahatlıkla tercih edebilirler. Isıtma tekniği ise yoğuşmadır.

Bizler Airfel kombi servisi olarak, hizmetimizde marka ve modellerine göre arıza tespiti yaparak sizlere yardımcı olmaya çalışırız. Airfel yedek parçaları geniş bir yelpazeye sahiptir. Kombinizin arızası durumunda kombinizi hiçbir yere götürmeden  %90 oranında yerinde düzeltmekteyiz. Bizler servis alanında sunduğumuz hizmette, evinizin sıcaklığı ve güvenliğini önemsiyor ve sizlere profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Servisimizin sizlere sunduğu uygun fiyatlandırma politikasıyla sizlerin bütçesini önemsiyor ve ona göre hareket ediyoruz.

Kombilerin arıza sebeplerinde bahsetmek gerekirse; kombiler zaman zaman bazı hata kodları ile arızaya geçebilir. Bu hata kombinizin verimli kullanılmasını engeller. Bazen de kombiler marka ve modellerine göre hata kodların da değişiklik nedeniyle arızamla yaşayabilir. Bizler sizlere her konuda yardımcı olmak için buradayız. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu oluşturmaktır. Hata kodlarıyla ilgili sorun yaşadığınızda da hata kodları hakkında bilgi sahibi olmanız ve bizleri doğru bilgilendirmeniz gerekir. Bu bilgilendirme sayesinde sizlere kısa sürede hizmet verebilir ve gerekli desteği sağlamış oluruz. Bu kodların bize verilmesindeki avantajınız ise hata koduna göre servisimizin önceden yedek parçayla size ulaşmasıdır. Bu sayede parça beklemeden kısa sürede sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Sizlere kodlardan bir tanesini örnek vermek gerekirse: C20 kodunu verebiliriz. Bu kod  kışın kalorifer moduna almış olduğunuz kombide görülmektedir.  Bunun anlamı tesisat gidiş suyu sensorunda arıza olduğunu bize söyler. Bizler böyle bir durumda gelerek sensorunüzü değiştiririz.

Hoş geldiniz, Databilim sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...