Merhabalar. Databilim sizlerin güncel teknoloji sorularını cevaplıyor. Sizde aklınıza takılan soruyu bize sorun.

Acil ECA Kombi Servisi

0 oy
39 gösterim
20 Aralık 2017 misafir sordu
lütfen yardımcı olun havalarda çok soğudu artık. kombimin tamir edilmesi gerekiyor. sürekli basınç düşüyor ve hata ile karşılaşıyor.

2 Cevap

0 oy
28 Aralık 2017 misafir cevapladı
Sizi yine iyiymiş benim neredeyse hiç çalışmıyordu. Tuhaf tuhaf da sesler çıkarıyordu artık iyice korkmaya başlamıştım. İnternetten kombiservisi.live adresinş buldum ve çok memnun kaldım. daha önce fiyat veren birçok firmadan da oldukça uygun bir ücret istediler. Bir bakın derim
0 oy
2 Ocak oguzhan (4,830 puan) cevapladı

Kaliteli bir yaşam mimarı olan Eca Servisi sizleri sıkıntıya sokmadan tüm ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı çözmektedir. Eca kombilerin daha uzun yıllar sizler hizmet verebiliyor olması ve sorunsuz çalışması onların sizler tarafından seçilmesini sağlamaktadır. Bu kombilerinde diğer tüm kombiler gibi yıllık bakımlarının yapılması önemlidir. Bu bakımlar sayesinde cihazınız uzun ömürlü olmakla birlikte daha az doğalgaz harcayan, daha iyi ısınmanıza yardımcı olan cihazlara dönüşür.  Kombiniz böylece hem yazın hem de kışın aynı verimle çalışma yapmış olur. 

Her bir kombinin farklı özellikleri vardır. Sizler kendinize uygun olan kombinizi belirledikten sonra uzman ekibimiz sizlere kombi montajında yardımcı olacaktır. Montajını gerçekleştirdiğimiz her kombi garanti kapsamındadır. Ayrıca her yıl bakımını yaptığımız kombilerinizde bizlerin güvencesini taşımaktadır. Sizler sormadan cihazınızdan hiçbir parça değişimi yapmayız. Sizlerin bilgisi doğrultusunda yapılan işlemler bizlerin güvencesi altındadır.

 Uzman ekibimiz montajını yaptığı kombilerin montajından sonra size, kombinizi nasıl kullanacağınızı, su basıncını ne şekilde ayarlayacağınızı ve kombiniz arıza kodu verdiğinde ne yapmanız gerektiğini detaylı olarak anlatacaklardır. Bunların yanı sıra uzman servis çalışanları kombinizin petek ve su ayarının nasıl yapıldığını ve herhangi bir sorunda neler yapmanız gerektiğini de sizlere söyleyecektir.

Sizler kombiniz hakkında bilgi vermek gerekirse su basıncı 1,5 bar olmalıdır. Bunun fazlasında kombiniz suyu tahliye edecektir. Her yıl bakımı yapılan kombilerde sorun yaşamadan uzun süreli kullanım sağlarsınız. Daha iyi ısınma sağlamak için radyatörlerinizin temizlenmesini ihmal etmeyin.

Kombilerinizle ilgili sorun yaşamak istemiyorsanız öncelikli olarak kaliteli bir kombi tercih edin. Eca gibi… Bunun dışında kombinizin servis şeklini inceleyin. Bizlere 7 / 24 hizmet sağlamaktayız. Sağladığımız hizmeti uzmanlaşmış bir ekiple sağlayarak sizleri asla riske atmıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetin karşılığında en uygun fiyat politikasını uyguluyoruz. Ayrıca her hangi bir arızanızda en kısa sürede sizlere ulaşarak mağdur olmanızı engelliyoruz.

Bizlerle çalışmaktan büyük keyif alacağınızı biliyoruz. Çünkü biz müşterilerimizin yaşam kalitelerini yükseltmek için buradayız. Sizlere en iyi hizmetin yanında, hızlı ve kaliteli malzemelerle yardımcı olmaktayız. Sizlerde bizlerle çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hoş geldiniz, Databilim sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...