Merhabalar. Databilim sizlerin güncel teknoloji sorularını cevaplıyor. Sizde aklınıza takılan soruyu bize sorun.

Baymak kombi servisi

0 oy
36 gösterim
20 Aralık 2017 misafir sordu
Merhabalar. İsmim cem baymak kombimden sıcak su ve kaloriferlere su sıcak gelmiyor. Az birşey ısınır gibi oluyor geri soğuk suya devam lütfen yardımcı olunuz arkadaşlar.

2 Cevap

0 oy
28 Aralık 2017 misafir cevapladı
Hiç sormayın geçenlerde benim de başıma geldi. hele bir de kış ayı olunca tam bir kabus oldu. Birkaç gün maalesef neredeyse soğuk su ile yıkanmak zorunda kaldım ama sonra karşı komşum kombiservisi.live adresini önerdi. oldukça memnun kaldım. hemen aynı gün gelip sorunumu çözdüler sağ olsunlar
0 oy
2 Ocak oguzhan (4,830 puan) cevapladı

Baymak kalitesini herkese kanıtlamış bir markadır. İklimlendirme ve ısıtma teknolojileri sektörünün lider isimlerinden biridir.  Çalışma prensibinde çevreye saygılı modern üretim teknolojileri geri dönüştürülebilir enerji kullanımı kalitelisi ile Türkiye’nin tercihleri arasındadır. Baymak uzun zamandır Türkiye’de hizmet vererek saygın bir müşteri potansiyeline erişmiştir. Bizler Baymak Kombi Servisi olarak sizlere bu kaliteli cihazın sizlere her türlü bakım, onarım, yedek parça gibi tüm gerekli işlemlerini yapmaktayız.

Baymak kombi tercihinizde uzun süreli kullanımı sizlere sunmaktadır. Servisimizin kalitesi, güvenilirliliği, servis teknisyenlerimizin kalitesi ve yedek parça garantisi sayesinde yoğun talep gören servisimiz sizlere de hizmete vermeyi amaçlamaktadır. Uygun fiyat kalitesi ve hızlı çözümleriyle bir numara olan servisimize iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Uzun seneler boyunca sorunsuzca ısınabilmek kombilerinizin yıllık bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bizlerde bu konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Servisimiz tarafından onarımı yapılan kombileriniz 1 yıl süre ile değiştirilen yedek parçalar garanti altındadır. Bu garantide kendimizi kullandığı tüm malzemelerimizi güvendiğimizi, iş kalitemizi ortaya koymaktadır. Bir diğer önemli noktamız ise kombi onarımında mutlaka orijinal yedek parça kullanıyoruz. Kesinlik orijinal olmayan ve işinde uzman olmayan kişilerle iş yapmayın. Kombilerinizde kullanılan tüm malzemeler onu daha uzun seneler kullanmanızı sağlayacaktır.  Baymak seçmenizin en iyi nedenleri arasında yüksek kaliteli ürünler, güvenilir bir marka olması, parça garantisi gibi nedenler yatmaktadır. Bu nedenlerin arasına bizleri de rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Bizler sizler en kaliteli, en hızlı çözüm yolları aramaktayız.

Kombilerinizin bakımlarını yaparken sizlere neler yapacağımızla ilgili detaylı bilgiler vermekteyiz. Ayrıca arıza için geldik ise hangi parçaları kullanacağımızı, kullanılan parçaların garanti süreleri hakkında hem yazılı hem de sözlü olarak detaylı bilgi vererek, yapılan işlemleri ve değişen parçaları sizlere bildirerek, sizden onay alarak gerçekleştirmekteyiz. Tüm işlemlerimizin arkasından ise tam bir kontrol yapmadan işimizi bitirmiş saymıyoruz. Kombi bakımlarınızı yaz sonu-sonbahar başında tercih ederseniz sizin için daha iyi olur. Bizler müşteri portföyümüzdeki tüm müşterilerimizi önceden arayarak kombi bakımları hakkında detaylı bilgiler veriyor ve onların istediği gün ve saatte randevu oluşturuyoruz.

Hoş geldiniz, Databilim sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...