Merhabalar. Databilim sizlerin güncel teknoloji sorularını cevaplıyor. Sizde aklınıza takılan soruyu bize sorun.

Buderus Servisi bilen varmı?

0 oy
34 gösterim
20 Aralık 2017 misafir sordu
Arkadaşlar buderus yoğuşmalı kombi sahibiyim. Sürekli E arızası verip duruyor. İnternette araştırdım. Elektriksel birşeymiş bende elektrikçi çağırdım baktı bir sorun bulamadı. İşinin uzmanı bi kombici tanıdığı olan varmı?

2 Cevap

0 oy
28 Aralık 2017 misafir cevapladı
Bence keşke direk kombi tamircisi çağırsaymışsınız. ben de benzeri durum oldu ama oyalanmadan servis çağırdım. bebek olduğu için zaman kaybedemiyorum açıkcası. Sorunun ne olduğunu kombiservisi.live buldu ve hemen aynı gün tamir ederek beni o sıkıntıdan kurtardılar.
0 oy
2 Ocak oguzhan (4,830 puan) cevapladı

Kışın ısınmamızı, yazın ise sıcak suyumuzu sağlayan kombilerin markaları önem arz eder. Bu önemin nedenini şu şekilde belirtebiliriz. Bizlerin yaşam standardımızı yüksek tutmak için var olan cihazların bizlere sorun çıkartarak hayatımızı zorlaştırmaması için kaliteli cihazlara sahip olmamızdır. Bu sebepten dolayı kombi satın alırken markası, fiyatı, kalitesi, servis hizmetleri, yedek parça temini gibi önemli noktalara da dikkat etmek gerekir. Kombilerimizi aldığımızda uzun süreli olarak onları kullanmak isteriz. Bu uzun süre kullanımını da sağlamak için her sene düzenli olarak bakımlarının yaptırmamız gerekir. Dolayısı ile buderus kombi servisi olarak burada görev bize düşmektedir. Bizler kaliteli hizmet anlayışımızla tüm müşterilerimize hızlı ve çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.

Bizlerle iletişime geçtiğinizde bizlerden her konuda yardım ve destek alabilirsiniz. Kombi bakımı, satış öncesi bilgilendirme, kombi tamiri, kombi montajı, yedek parça temini gibi konularda bizlerle iletişime geçmeniz ve randevu oluşturmanız yeterlidir. En hızlı şekilde sizler ulaşarak gerekli desteği sağlamaktayız. Sizlere 7 / 24 kesintisiz bilgi ve yardım desteği sağlamaktayız.

Kurumsal kimliğimiz ile müşterilerimizin ürünlerimizi konforlu kullanması, soru ve sorunlarına kısa sürede cevap alıyor olması önceliğimizdir. Sizlere sadece satışa kadar kaliteli hizmet sunmakla yetinmemekteyiz.  Satış sonrasında ihtiyacınız olan bakım ve onarım hizmetlerini de eksiksiz ve garantili bir şekilde almanızı sağlıyoruz.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerde ekip arkadaşlarımız alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yaptığımız tüm işlemlerin her biri garantilidir. Bakım veya tamir sonrasında oluşabilecek herhangi bir aksaklıkta bizlere tekrar rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kış aylarında ısınmanızı sağlayan ve 12 ay boyunca sıcak su imkânı sunan kombilerinizin montajını yaptıktan sonra sizleri müşteri portföyüne eklemekteyiz. Her sene belirli dönemlerde sizlere ulaşarak bakımları konusunda sizlere bilgi vermekteyiz. Sizlere uygun zaman ve saatlerde de düzenli olarak bakımlarını sağlamaktayız. Sizlerde kombilerinizin deneyimli kişiler tarafından takip edilmesini arzuluyor iseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi bakımının en büyük nedeni daha az doğalgaz harcamanızı ve daha iyi ısınmanızı sağlamaktır.  Kombinizin hem yazın hem de kışın aynı verimle çalışmasını sağlamak istiyorsanız, kombi cihazınıza her sene periyodik bakım yaptırmalısınız. Bunu en uygun fiyatlarla sizlere sağlamaktayız.

Hoş geldiniz, Databilim sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...